Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd

Chiny ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd Certyfikaty
Chiny ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd Certyfikaty
Niska cena i dobra jakość, to mi bardzo pomogło.Trzymała rezerwacja, satysfakcjonująca obsługa i pełne wsparcie. Dziękuję bardzo ... Jestem bardzo szczęśliwa ....

—— Mr ruddy

Cieszę się, że mogę z tobą współpracować w ciągu ostatnich lat, całkiem niezłe wsparcie w interesach i specjalne rzeczy osobiste. Nadzieja, że ​​wszystko pójdzie dobrze w przyszłym roku w twojej pracy i rodzinie.

—— Arturo Mimbela z USA

Doskonała jakość i trwałość jak zawsze. Doskonałe produkty, świetne ceny!

—— Jody willock

Tak jak omówiono proszę o dołączenie mojego dostawcy narzędzi diamentowych, robią produkt bardzo wysokiej jakości, są bardzo profesjonalni i dobrze się z tym pracują. Mam małą porcję tam w moim warsztacie następnym razem, jeśli chcesz na nie popatrzeć. Mogą na zamówienie zrobić większość bitów w bardzo rozsądnych cenach.

—— Phillip Charles

Im Online Czat teraz

ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd

1 2 3 4 5 6 7
ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : joeben
Ilość pracowników : 120~200
Coroczne wyprzedaże : 40000000-80000000
Rok założenia : 2008
pc Export : 90% - 100%
Narzędzia do cięcia diamentów Joeben CO, .Ltd

Joeben jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech, które samodzielnie rozwija, produkuje i sprzedaje precyzyjne narzędzia skrawające i ich wsparcie. Po kilku latach starań i eksploracji, znacznie wyprzedził swoją doskonałą jakość i wysoką jakość usług w branży narzędzi skrawających. Diamentowe narzędzie tnące, narzędzie do cięcia diamentów naturalnych (ND), narzędzie tnące z diamentem polikrystalicznym (PCD), narzędzie do cięcia polikrystalicznego sześciennego kleju boru (PCBN), narzędzie do cięcia CBN, frez do polerowania PCD, frez do fazowania, frez do cięcia, frez do cięcia optycznego, diament akrylowy narzędzie do polerowania i wysokowydajne narzędzie do cięcia metalu itp. to nasze główne produkty, które zostały głównie zastosowane w przetwarzaniu wysokiej jakości skorupy telefonu komórkowego, takich jak jabłko i Samsung, elementy taransportation i nasza firma jest również ekspert w dziedzinie obróbki polerowania stopów aluminium, akrylu, tworzyw sztucznych i światłowodów, itp. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat jakości systemu jakości ISO9001.

Firma rozpoczęła projektowanie i rozwój obrabiarek CNC w 2017 roku i spełniła własne potrzeby w zakresie przetwarzania.

Obecnie firma zatrudnia 80 pracowników, w tym 15 zespołów projektowych, 50 pracowników produkcyjnych i 10 pracowników kontroli jakości.

Wizją naszej firmy jest zbudowanie światowej klasy marki narzędzi do cięcia.

Szczegóły kontaktu
ShenZhen Joeben Diamond Cutting Tools Co,.Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. huang

Tel: 0755-2765 4077

Faks: 86-0755-2765-6225

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)